Здоровье

Лікарі пояснили, навіщо гіпертонікам є мигдаль

Новини шоу бізнесу: Цей горіх стабілізує артеріальний тиск.

Високий кров'яний тиск або гіпертонія підвищують ризик серцевих захворювань, хвороб нирок та інсульту. Здорова дієта допомагає запобігти високий кров'яний тиск.

Мигдаль - це поживна їжа, яку можна споживати на регулярній основі в якості компонента здорового харчування,... ( подробнее )

Перші зморшки навколо очей: причини появи

Новини шоу бізнесу: Проблема появи ранніх зморшок все більше хвилює сучасних жінок.

Фахівці в усьому світі визначили середній вік, в якому починається старіння шкіри – це 25 років. У цей період перші поверхневі зморшки, на думку експертів, мають повне право на існування. Однак не факт, що ви особисто генетично схильні до цього, адже величезну... ( подробнее )

Можна їсти жирні продукти не набираючи вагу

Новини шоу бізнесу: Як їсти жирні продукти і худнути.

Вчені зробили заяву, що вживання багатих жирами продуктів не завжди веде до набору ваги — іноді це призводить до зворотної реакції. Дослідження, на яке пішло п'ять років, дало підставу зробити висновок про користь деяких жирних і дуже калорійних продуктів при спробах схуднути.

... ( подробнее )

Як правильно зробити розвантажувальний день на мінеральній воді

Новини шоу бізнесу: Прості правила, що допоможуть вам правильно і легко для організму провести розвантажувальний день на мінеральній воді.

Розвантажувальний день на мінеральній воді (як і взагалі будь-яка дієта на воді) відноситься до одних з найбільш ефективних способів очищення організму в цілях схуднення. Часто люди плутають почуття... ( подробнее )

Названа несподівана причина астми у жінок

Новини шоу бізнесу: Вчені виявили можливий зв'язок між жіночою астмою та змінами в рівні жіночих гормонів начебто естрогену і прогестерону.

Дослідники з Шотландії провели метааналіз 50 наукових робіт, які торкнулися більше півмільйона жінок з астмою, починаючи з пубертатного періоду і до 75 років. Виявилося, що якщо пубертат у дівчинки... ( подробнее )

Алкогольні напої, які не нашкодять фігурі

Новини шоу бізнесу: Розбираємося в популярному питанні про допустиму норму вживання алкоголю під час схуднення.

Дієтологи в цьому питанні розділилися на два табори: одні вважають, що дієта і алкоголь абсолютно не сумісні, інші ж стверджують, що дієта – це величезний стрес, і тому, щоб його зняти, невеликі дози алкоголю не завадять. До другого... ( подробнее )

Вчені з'ясували, які якості роблять людину залежною від соцмереж

Новини шоу бізнесу: Дослідник з Бингемтонского університету проаналізував анкети студентів і дізнався, які люди більш залежні від соціальних мереж і що є цьому причиною.

Помічник професора інформаційних систем в Бингемтонском університеті Ісаак Вагефи провів власне дослідження, щоб з'ясувати, що змушує людей проводити довгі години в Інтернеті... ( подробнее )

Як зрозуміти, чи є у вас паразити

Новини шоу бізнесу: Ознаки наявності паразитів в організмі.

Реклама повідомляє, що всі люди заражені паразитами і потребують лікування. Але чи так це, відповідають експерти.

Хто такі паразити

Перше, що потрібно знати: "паразити" і "глисти" це не одна хвороба, а велика група дуже різних інфекцій. Спільних рис небагато:

Всі... ( подробнее )

У Google знають, як передбачати серцеві захворювання, просто глянувши в очі

Новини шоу бізнесу: Нові технології не перестають нас дивувати.

Вчені компанії Verily, яка є підрозділом Google і спеціалізується на медичних дослідженнях, розробили новий спосіб отримання діагностичних даних про можливих хворобах серця. Для цього пропонується використовувати алгоритми штучного інтелекту.

Діагностичні дані виходять... ( подробнее )

Студенти і педагоги медуніверситету Богомольця оголосили безстроковий страйк

Новини шоу бізнесу: Страйкарі вимагають від президента України Петра Порошенка втрутитися в ситуацію.

Студенти і трудовий колектив Національного медичного університету імені Богомольця оголосили безстроковий страйк, повідомляється в неділю ввечері на сторінці вузу в Facebook.

"Страйк оголошено у зв'язку з безпрецедентним грубим... ( подробнее )