Новости

Що однією шестикутної Gli?ski, переміщення, Трансцендентне та Фішера? Вихідні тест

Питання

1, які були направлені в 1913 ув'язнених (тимчасової розрядки для здоров'я акт)?2 що досяг своєї найбільшою мірою в AD117?3 по телевізору, Звідки Хосе Фелісіано став Деміс Руссос?4 у чому міститься близько мільйона нефронів?5 диктатора, який народився в Сибіру в 1941 році?6. що назву птаха відбулося від Валлійського на "білій голові"?7... ( подробнее )

Коктейль тижня: заспокійливий коліна бджоли

Влітку може бути далеким спогадом, але це не привід відмовлятися від деяких з наших улюблених ароматів. Ми використовуємо Блум Джин в цьому, тому що його рослини включають жимолость і помело, які надають вітаємо цитрусовими нотами. Служить одній.

25мл Джина (Блум, в ідеалі)25мл лимон honeyProsecco juice20ml, щоб топ 1 дрібка сушеної лаванди,... ( подробнее )

Різної довжини перегонів для чоловіків і жінок? Це час все змінилося

П'ятдесят років тому, Катрін Світцер брав участь у Бостонському марафоні, вступивши через її ініціали для того, щоб обійти заборону на жіночий конкурентів. П'ять років потому, жінкам офіційно дозволили конкурувати в гонці. У 1984 році в марафоні був доданий до Олімпійських ігор. Іншими словами, ми були крокує на шляху до паритету підлоги в бігу на... ( подробнее )

Віковий проблеми: як залишитися розумним довше Алексіс Віллетт і Дженніфер Барнетт

Шкода засмучувати вас, але є і погані новини. Ваш мозок скорочується (напевно). Ніхто з нас не стає молодшим, і час все більше позначається на наші мізки, наші нейрони стають менше і ми втрачаємо зв'язків між ними. Але ми повинні прийняти цей зразок виродження як неминуче? Ми можемо що-небудь зробити зараз, щоб оптимізувати наші мізки і захистити... ( подробнее )

Хто почав 'теорія змови Меланія Трамп тіла подвійний'? Дивитися далі

Нарешті, деякі підроблені новини я можу отримати позаду. Дійсно, мені здається, що це фейк новину, я буквально позаду, - підкреслив топ-рівня змови минулої п'ятниці ввечері, протягом декількох секунд НБЦ цвірінькають відео Дональд Трамп інтерв'ю на секретній службі навчального центру при Меланія мовчки стояла поруч з ним. "Абсолютно переконаний,... ( подробнее )

Всі в шоці: улюблений зимовий коктейль Стелленбос рецепти

Суть того, що робить для гарного напою-це по суті те ж саме, що робить для хорошої їжі: це привід, щоб змусити людей разом, щоб насолодитися себе. А що стосується будинку, як у ресторані. Звичайно, кожен зараз і потім ви хочете, щоб витягти всі зупинки і служити щось дійсно особливе, але в більшості випадків краще тримати його простим і смачним,... ( подробнее )

Ви і ваш партнер хороший матч? Особистість вікторина | Бен Амбрідж

Не протилежності притягуються? Старе кліше каже, що вони роблять. Але чи це правда, чи ж ми воліємо партнерів, схожих на самих себе? І якщо це так, подібні яким чином? Щоб дізнатися, пройдіть тест нижче, і, якщо можливо, попросіть вашого партнера, а також.

За шкалою від 1 до 7, в якій мірі Ви:крайні ліві (1) до вкрай правих (7)? б вкрай... ( подробнее )

Тім Доулінг: ми вирушаємо на смітник – але що, якщо ця людина є?

Перша половина січня не відчуваю початок чого-небудь. Це скоріше дрібний, порушення сутінкового; шанс, щоб виправити зламані речі, перш ніж рухатися далі. Деякі зламані речі емоційні, деякі інфраструктурні. Одним з них є плита.

"Це не запобіжник," - кажу я, вдивляючись у темряву за склом. "Час приходить".

"Я купую нові печі",... ( подробнее )

Перший hygge, тепер c?sagach – але наша одержимість затишок зайшло занадто далеко?

Як тобі почуття задоволення? Це суворий і оселедець зі смаком, тонкими датський кремовий торт, пухова подушка суші або віскі-курив?

Любителі можуть бути не інформовані про шведської концепції лагом – охолодження в рівновазі – або Японська теорія икигай – знайти причину, щоб вставати вранці. Ніхто, втім, все ще може бути незнайомий з hygge,... ( подробнее )

Який інгредієнт дух виходить від кашалотів? Вихідні тест

Питання

1 Що Чикаго Дейлі Трибюн хвацько претендувати на 3 листопада 1948 року?2 Як інгредієнт дух виходить від кашалотів?3 що зазвичай варіюються в розмірах від 6,5 до 8?4 пам'ятник битві народів-це в якому місті?5 причин, які модельєр Кет?6 що таке мистецтво термін означає "світло-темно" по-італійськи?7 що серіал заснований на спогадах... ( подробнее )