Новости

Ру Альт-вірно, люба? Запасні думка це Різдво для британських політичних несвята трійця

Нічого, але нічого, вище табору, ніж "відпочиває" зірка Альт-вправо. У них є наказ luvvieness всі свої, кілька ліг навіть егоцентризм Уизнейл. В даний час, не менше трьох з найбільших імен в Великобританії на Лапіна бахромою перебувають "між роботами". Абу Хопкінс була злита як ББК і малюків, в той час як Yiannopoulos Майло був змушений піти у Брейтбарт... ( подробнее )

'Це було схоже на скорботи': життя після відходу з великої роботи

Залишивши верхню позицію може бути жорстким. Ваш щоденник очищає, вашої свиті випаровує персоналу. Раптом, ніхто не слухає. Его, гординя, називайте це, як ми піднімаємося на керівні посади, ми занадто часто приходимо до "вважаємо, що наш власний обман". Неминуче падіння можуть бути синці.

Це особливо вірно, якщо ви депутат. До червня цього... ( подробнее )

Тому я хочу, щоб мої батьки витратили ?22,000, називаючи мене

Я проводжу багато часу, намагаючись дізнатися імена героїв, про яких я писала правою. Так відданий мені, що я блукаю в моєму місцевому кладовищі з ноутбука збираючи перспективних прикладів (я ще грав з можливостями за останнім доповненням до моєї колекції, людина виразно увічнені як "Роджер Mycock").

Але це не просто літературний інтерес.... ( подробнее )

Чому консерватор Тім Лоутон проводити щоранку цілу годину у ванній?

Ім'я: Тім Лоутон.

Вік: 55.

Зовнішній вигляд: Стандартний консерватор модель #003; підрізають.

Підрізають? Підрізають.

Мені вже не подобається, де це відбувається. Але – пояснити підрізають. Він проводить щоранку цілу годину у ванні.

Мені безумовно не подобається, куди це йде. Ми можемо зупинити? Немає.

ОК.... ( подробнее )

Чи можете ви дозволити собі квартиру, якщо ви перестанете купувати авокадо тост?

Ще в 1990-х роках американські особистих фінансів гуру Девід Бах ввів термін "фактор латте" (у ці дні, це зареєстрована торгова марка) і гроші міф народився. Ви могли б піти на пенсію мільйонером, Бах обіцяв, просто відмовившись від вашої щоденної поїздки в Старбакс і інвестиції, а не гроші!

Єдина проблема, Ви не можете. У вийшла В 2012... ( подробнее )

Чому ми клюнули на чистій їжі

Навесні 2014 року, Йорданія молодший зауважив, що її волосся випадає клаптями. "Не круто" - була її реакція. В той час, молодший, 23, вважали себе є найбільш здорова з усіх можливих дієт. Вона була "без глютену, без цукру, без масла, злаків, бобових-безкоштовні рослинної сировини веганські". Як блондинка Вегетаріанка, молодший був "оздоровчий" блогер... ( подробнее )

Вписується в мої 40 років: сидяча робота + дурна звичка = вихідні воїн травм

Це перша спортивна травма в моєму житті, стійкий, поки я тренувався протягом тривалого заміський цикл з BellaVelo. Ще один велосипедист носити костюми днища (це важливо) взялися за мене, і кишеню на гачку, щоб моя крапля кермі. Я не зрозумів – я просто думав, ну от халепа, втратив контроль ваш рульової в той же момент, як він перед тягне його штани... ( подробнее )

Уявні друзі: чому діти випадають з вигаданими приятелями

Назва: уявний друг.

Вік: стара, як саме людство.

Зовнішній вигляд: покинутим і самотнім.

Це виглядає як передумова особливо тривожним фільму студії Pixar. Так, але, мабуть, менше дітей, ніж коли-небудь був уявний друг.

Неможливо. Стат мені. У 2001 році, майже половина британських дітей були уявні друзі, але... ( подробнее )

Шведська модель отримує погрози зґвалтування після оголошення її неголені ноги

Шведська модель каже, що їй погрожували зґвалтуванням для постановки в рекламу з неголеними ногами.

Bystr?m арвіда, який теж фотограф і цифровий художник, з'являється у відео і фотографії заохочення спектр суперзірка оригінали Адідас'. Bystr?m, який назвав нормою для жінок гоління як "пиздец", має " волохаті ноги в образах і каже, що вона... ( подробнее )

'Курка коштує їжа на смак як курка, що життя варто жити'

Марина Маккенна-Автор великої Курча (читати наш діалог): подивимося, як антибіотики сприяло зростанню курка від випадкових ставитись до повсякденних джерелом білка, незалежно від того, що він робить для нашого здоров'я. Вона каже щасливий рок.

ЛР: до 1940-х років, курей тримали для відкладання яєць і рідко подають за обідом. Як курка стала... ( подробнее )